Současná opatření omezila možnost návštěvy kina, a tak přichází kino k vám. Projekt Moje kino LIVE vzniklo v době uzavření kamenných kin kvůli pandemii koronaviru na jejich podporu. Dočkalo se velké divácké obliby, a tak se můžeme potkávat #spoludomavkine. Se svými projekcemi navozuje Moje kino LIVE atmosféru kinosálu se vším, co k němu patří. Promítání se odehrávají v jeden konkrétní čas, sledovat film je díky tomu možné pozorněji a bez pauz, stejně jako v kině. Kromě projekce samotné je k dispozici půl hodiny před a půl hodiny po filmu chat, kde si můžete popovídat s ostatními diváky. Kromě filmů jsou vám k dipozici i speciální přednášky a další originální obsahy.

Slánské kino se do tohoto projektu připojilo a vy tak máte možnost své kino podpořit. 

Jak to funguje?Vyberete si film, který chcete vidět. Koupíte si vstupenku online a v daný den, kdy se film promítá, vám nejpozději 30 minut před začátkem projekce přijde do e-mailu odkazem na stream. Předprodej vstupenek končí vždy hodinu před projekcí!

Projekt Moje kino LIVE vám přináší, kromě samotného filmu, také komentované úvody, reakce diváků, společnost přátel a zároveň možnost podpořit vaše kino v nelehké době. Děkujeme vám za podporu a přejeme vám krásné filmové večery!

Program projektu Moje kino LIVE a prodej vstupenek najdete na www.kultura.slansko.cz.