Očkovací místo se nachází v areálu Nemocnice Slaný, pavilon E. Nadále je přístupné pro všechny věkové kategorie včetně nezletilé mládeže a třetích dávek výhradně přes státní rezervační systém. Provozní doba se bude v následujících měsících řídit dle zájmu veřejnosti o očkování.      

Kde se nechat očkovat ve Slaném

Očkovací místo se nachází v areálu Nemocnice Slaný, pavilon E. Nadále je přístupné pro všechny věkové kategorie včetně nezletilé mládeže a třetích dávek výhradně přes státní rezervační systém. Provozní doba se bude v následujících měsících řídit dle zájmu veřejnosti o očkování:

Středa: 8 – 12 hod., 13 – 14.30 hod.

Čtvrtek: 8 – 12 hod., 13 – 14.30 hod.

Pátek: 8 – 12 hod., 13 – 14.30 hod.

Kontakt na Očkovací místo je možný pouze emailem: ockovani@nemsl.cz    Provozní doba slouží pro objednanou veřejnost, která má stanovený čas očkování a je nutné ho dodržovat!                                                                                                                                   

Pro nezletilou mládež od 12 do 15 let věku je nutné na první dávku očkování přinést potvrzení od pediatra, že nedochází k součinnosti s jiným očkováním a očkovací průkaz. Na druhou dávku stačí přinést již jen očkovací průkaz.

Pokud je potřeba zrušit či přesunout první dávku očkování, tak si ji každý musí sám zrušit přes PIN2, který mu byl přidělen v době registrace do státního reservačního systému.

Pokud je potřeba zrušit či přesunout druhou dávku očkování, tak musí napsat email na výše uvedený kontakt a bude mu přidělen jiný termín.

Velmi děkujeme za veškerou spolupráci a přeji nám všem příjemné podzimní časy!

Prosíme veřejnost, aby parkovala mimo areál nemocnice z důvodu probíhající rekonstrukce veřejné komunikace. Nemobilní zájemce o očkování je možné k pavilonu E přivést a po vystoupení z vozidla odjet. Děkujeme za pochopení.

Kristina Rychecká, vedoucí Očkovacího místa Nemocnice Slaný