Prodej pozemků v lokalitě na Hájích se, s ohledem na zvýšené požadavky na bezpečnost stran provozovatele zařízení pro rozvod plynu, odsouvá. Harmonogram činností souvisejících s prodejem bude nastaven po vydání územního rozhodnutí. Připravili jsme pro vás přehled často kladených dotazů.      

Prodej pozemků v lokalitě Háje se posouvá

Vzhledem ke zvýšeným požadavkům na bezpečnost ze strany provozovatele zařízení pro rozvod plynu, které se městu podařilo vyřešit, se posunul termín pro vydání územního rozhodnutí. Z tohoto důvodu se bohužel oddálí i prodej pozemků, který měl začít letos v létě. Přibližný termín bude nastaven až po vydání územního rozhodnutí, kdy bude také aktualizován harmonogram činností souvisejících s prodejem. Pokud se nevyskytnou další komplikace, předpokládáme zahájení prodeje ještě letos na podzim. O zahájení prodeje pozemků budeme informovat přes komunikační zdroje města a dále tyto informace budou uvedeny na webové stránce projektu na http://prodejpozemkuslany.cz/ 

Zájemce, kteří jsou vedeni v naší databázi, obešleme s informací na jejich e-mail.

Často kladené otázky k prodeji městských pozemků v lokalitě Háje naleznete níže v příloze anebo na webových stránkách projektu.

Odkazy

Zdroj: Město Slaný