12. ročník charitativní cyklojízdy napříč Českou republikou, v čele s Josefem Zimovčákem, se bude konat ve dnech 2. – 12. června 2021. Záměrem akce je získat finanční prostředky na podporu onkologicky nemocných dětí. Záštitu nad projektem poskytl také starosta Martin Hrabánek. Do Slaného zavítá peleton ve středu 9. června.      

Na kole dětem – po dvanácté vyrazí cyklisté napříč Českou republikou, aby podpořili nemocné děti

Ve dnech 2. – 12. června 2021 vyrazí Josef Zimovčák a peloton cyklistů na dvanáctou etapovou cyklojízdu napříč Českou republikou. Záměr jízdy, což je získání finančních prostředků na pomoc a podporu onkologicky nemocných dětí se tradičně nemění. Bohužel organizační změny si vyžaduje situace COVID. Stejně jako loňský rok si organizace a struktura jízdy vyžádala značná opatření. Peloton v čele s Josefem bude menší, tvořený pouze partnery a sponzory. Pepu neopustí ani páni profesoři Pafko a Pirk. Zda budeme moci s otevřenou náručí vítat přidávající se cyklisty a vytvořit mohutný hrozen přijíždějící na zaplněná náměstí jako minulé roky zůstane otevřenou záležitostí do poslední chvíle. Záštitu nad projektem za Město Slaný má tradičně starosta Martin Hrabánek.

Aktuální informace naleznou zájemci na webové stránce akce na www.nakoledetem.cz

Text: Martina Střížová, marketing a PR projektu Na kole dětem (zkrátila a upravila Markéta Růtová, vnější vztahy, Městský úřad Slaný)

Odkazy

Zdroj: Město Slaný